KPPSP Radziejów

Uroczysta zbiórka - pożegnanie ze slużbą


4 marca 2019 r. 01:53
Uroczysta zbiórka - pożegnanie ze slużbą

Dzień 26 lutego br. był ostatnim dniem czynnej służby w Państwowej Straży Pożarnej dwóch naszych kolegów:
st. ogn. Piotra Maleckiego i st. ogn. Grzegorza Mrozińskiego.
Z tej okazji w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Ciechocinku obyła się uroczysta zbiórka na którą licznie przybyli strażacy. W wystąpieniu Komendant Powiatowy przedstawił przebieg slużby przyszłych emerytów:

st. ogn. Piotr Malecki swoją karierę z pożarnictwem zaczynał 1 sierpnia 1998 na stanowisku stażysty w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Ciechocinku z którą był związany przez cały okres służby. Doświadczeniem, opanowaniem i umiejętnościami wspierał swoich kolegów w działaniach awansując kolejno na stanowiska młodszego ratownika kierowcy, ratownika kierowcy, starszego ratownika kierowcy, żeby ostatecznie 01 kwietnia 2010 objąć stanowisko  starszego operatora sprzętu specjalnego, które zajmuje do chwili obecnej.

st. ogn. Grzegorz Mroziński służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął prawie 20 lat temu, 23 sierpnia 1999 roku od stanowiska stażysty w Jednostce Ratowniczo Gaśniczej w Ciechocinku, awansując kolejno na stanowiska młodszego ratownika,  ratownika oraz starszego ratownika. Z dniem 01 maja 2011 r. objął stanowisko, które zajmuje aż do dziś czyli dowódca zastępu.

Piotrze i Grzegorzu ...Życzymy Wam aby ten nowy etap życia przyniósł Wam co najmniej tyle szczęścia i radości, szczęśliwych i miłych wspomnień oraz wzruszeń i uniesień, co czas spędzony wspólnie w z nami w szeregach PSP.

Galeria zdjęć.

Kampanie społeczne
KPPSP Aleksandrów Kujawski
87-700 Aleksandrów Kujawski, ul. Halinowo 2a
Tel. 54 231 89 00 (centrala)
Tel. / Fax. 54 282 40 60

Numer alarmowy
998 lub 112